Pro maminku
a její spokojené
miminko

MUDr. Soňa Husár Vargová

25. září 2016 14:01

Rádi pomáháme maminkám, které váhají s volbou dětské zubní lékařky. První návštěvu dětské zubní lékařky (v našem případě MUDr.Soňa Husár Vargová) doporučujeme po první narozeninové oslavě. Vaše zubaté zlatíčko má s největší pravděpodobností už pěknou řádku první zoubků, které zdobí, jeho krásný úsměv. Některé maminky patří mezi ty šťastné a o nových zoubkách ani nevědí. Něktré maminky mají tu smůlu, že každý nový zoubek oslaví probděnou a patřičně uplakanou nocí.

dite-a-kartacek

Dětská zubní lékařk MUDr. Soňa Husár Vargová

                                         a její kolegové z ordinace Zdravý úsměv

Jsou empatičtí odbornící, kteří jsou profesionálové na svém místě.

K dětem – vyzkoušeno na mé dcerce, která je už od narození velmi nedůvěřivá ke všem lidem. Při první návštěvě se dětičky povozí na zubním křesle, seznámí se s paní doktorkou i sestřičkou. Za první spočítání zoubků, jsou dokonce odměněny dárečkem. Naše princezna, sice na křeslo ani neusedla, zoubky se kontrolovaly pouze v pevné náruči mámy i přes to dostala jako odměnu za svou statečnost malá – velká hrdinka dětský náramek, kterým se doma ihned pyšnila tatímkovi.

Tuto ordinaci a zejména lékařku MUDr.Soňa Husár Vargová Bejbyservis velice doporučuje a dává palec nahoru za skvělé chování k dětem.

http://www.zdravyusmev.eu/