Pro maminku
a její spokojené
miminko

Holka, nebo kluk?

1. května 2017 12:10

Naše čarodějnice vám určí pohlaví dítěte – bude to holka, nebo kluk?

Na těhotenském testu jsou dvě čárky a už přemýšlíte, co se v bříšku ukrývá- holka, nebo kluk? Je hodně zaručených metod, pověr a teorií, jak odhalit pohlaví miminka. O testu, který Vám prozradíme na konci článku, jste asi ještě neslyšela.

Holka, nebo kluk?

 

Sníte o holčičce?

Velký stres v zaměstnání může ovlivnit ,, produkci “mužské spermie, rodí se častěji holčičky.

Holčičky se rodí častěji párům, které používají hormonální léky k úpravě a vyvolání ovulace

Velmi důležitou roli hraje také věk rodičů, je li ženě více, než 35 let a muž přes 40 let, je větší pravděpodobnost, že se jim narodí holčička. Kvalita mužské spermie se s věkem partnera zhoršuje a jejich množství je také nižší. S věkem partnerů je také pravděpodobné, že dochází k pohlavnímu styku méně často, než u mladších partnerů. Po dvou nebo třech klucích je pravděpodobné, že by měla přijít na řadu holčička. Bývá to způsobeno zvýšenou hladinou hormonu gonadotropinu, který se zvyšuje s počtem těhotenství.

Sníte raději o chlapečkovi?

Holka, nebo kluk?

                                      A co na to odborníci?

 

Víte, jak určovali pohlaví dítěte Indiáni?

V oku těhotné ženy se objeví žilka ve tvaru háčku na ryby. Její umístění je dole pod duhovkou, jakoby na hodinové pozici 6. Pokud je tento „háček“ v pravém oku, narodí se holčička a pokud je v levém oku, tak se narodí chlapeček.

 

 Holka, nebo kluk?

                                            Test na určení pohlaví dítěte s jedlou sodou.

Necháte se zlákat na odhalení překvapení z testu X či Y na určení pohlaví dítěte? Tato metoda je velmi jednoduchá a může si ji vyzkoušet každá maminka v soukromí a pohodlí svého domova.

Potřebujete, jedlou sodu –  stačí jedna, dvě lžičky a skleničku.

No a nejdůležitější součást testu – ranní moč.

Test na určení pohlaví miminka z jedlé sody:

Dejte do skleničky jedlou sodu a polijte ji ranní močí.

Pokud se nedostaví žádná reakce – čekáte holčičku.

Pokud začne soda pěnit – čekáte chlapečka.

Aha? Funguje to? Vyzkoušejte a napište nám.

Přes to, že všechny ostatní testy a teorie jsou spíše pro zábavu, tento se dá alespoň z vědeckého hlediska vysvětlit a navíc ještě nic nestojí. Hormonální změny, ke kterým v těhotenství dochází, ovlivňují kyselost, nebo zásaditost Vaší moči. Čekáte – li chlapečka, je moč kyselejší a proto dojde k reakci se sodou.

 

Tak co říkáte na naše čáry máry? Je to vždycky padesát na padesát. Ale jisté je, že Vaše láska k holčičce i chlapečkovi je a bude i po porodu 100%.